Messijev oče na sestanku z vodstvom Barce

La liga 1. Sep 202019:19 > 19:20
David Ramos/Getty Images

Lionel Messi kariere ne želi nadaljevati na Camp Nouu. Argentinec je klubu sporočil, da želi zamenjati sredino, a mu vodstvo Barcelone ne namerava dati prostih rok.

Španski mediji so postregli z informacijo, da se bo oče Lionela Messija, ki je hkrati tudi njegov zastopnik, tekom tega tedna sestal z vodilnimi možmi Barce. V klubu sicer želijo, da se sestanka udeleži Leo, toda prvi zvezdnik ekipe tege ne namerava storiti.

Argentinec z upravo kluba ni spregovoril vse odkar je na klubski naslov poslal elektronsko pošto v kateri je razkril, da želi oditi iz kluba. Da si tega resnično želi, je jasno pokazal včeraj, ko se ni udeležil prvega treninga Barcelone v novi sezoni. Tudi na zdravniških pregledih se ni pojavil.

Vse bolj se zdi, da se bo Lionel Messi preselil na Etihad, kjer bi seveda moči združil z nekdanjim trenerjem Pepom Guardiolo.