Jorge Messi: Težko, da bo Leo ostal

La liga 2. Sep 20208:58 > 12:01
REUTERS/Nacho Doce

Oče Lionela Messija, Jorge, je včeraj prispel v Barcelono, kjer naj bi se sestal z vodstvom kluba glede odhoda svojega sina. Ob prihodu v Katalonijo je sporočil, da bo Leo težko ostal v Barceloni.

Messijevega očeta so na letališču pričakali novinarji in šele s pomočjo varnostnikov se je uspel prebiti do avtomobila. Jorge Messi naj bi se sestal s predsednikom kluba, Josepom Mario Bartomeuom, da se pogovorita o zapletu glede odhoda Lionela iz kluba.

Jorge na vprašanje o morebitnem ostanku Messija v Barceloni ni imel konkretnega odgovora. Sporočil je samo, da ničesar ne ve in sedel v avto.

Malce kasneje so novinarji našli Jorgeja Messija, ki je na kratko odgovoril na vprašanja trmastega novinarja. Rekel je, da bo Leo težko ostal v Barceloni, dodal pa je tudi, da ni bilo pogovorov s Pepom Guardiolo glede odhoda v Manchester City.

Povezano