Rakitić: V čast mi je bilo nositi ta dres

La liga 2. Sep 202014:46 > 14:52
Alex Caparros, Getty Images Sport

Ivan Rakitić se je po šestih letih poslovil od navijačev Barcelone. Hrvat se vrača v andaluzijsko prestolnico.

Reprezentant Hrvaške je objavil sporočilo na twitter, v katerem se je bivšemu klubu zahvalil za sodelovanje in objavil video z njegovimi najboljšimi trenutki v dresu Barce.

V Barcelono sem prišel pred 6 leti. Danes začenjam novo poglavje v svoji karieri. V čast mi je bilo nositi ta dres. Zahvalil bi se vsem. Moji družini, soigralcem, trenerjem, osebju, zaposlenim v klubu in navijačem. Kmalu se vidimo,” je sporočil Rakitić.

Hrvat je z Barcelono v 6 letih osvojil 13 lovorik. Od tega štirikrat La ligo in enkrat Ligo prvakov.

Rakitić bo v prihodnji sezoni igral za Sevillo, ki je avgusta osvojila Ligo Europa, kar pomeni, da se bo kmalu v finalu evropskega superpokala pomerila z Bayernom, ki je slavil v Ligi prvakov.