Preobrat? Messi odhaja, a (šele) naslednje leto

La liga 3. Sep 202013:51 > 13:54
Getty Images

Saga o odhodu Lionela Messija iz Barcelone se nadaljuje. Po sestanku Messijevega očeta Jorgeja in predsednika Barce Josepa Maria Bartomeuja znova nekoliko več možnosti, da bi Argentinec ostal v Kataloniji.

Povezano

Kot poroča argentinski TyC Sports, je po zadnjem srečanju Jorgeja Messija in Josepa Maria Bartomeuja90 odstotkov možnosti, da Messi ostane v Barceloni”. Končna odločitev, ali bo Lionel Messi ostal v Barceloni, naj bi bila znana v petek.

Messiju pogodba z Barcelono poteče po koncu naslednje sezone in očitno bo moral počakati še leto dni in nato zapustiti klub, dodajajo pri TyC Sports. V tej smeri gre menda tudi pogovor med Jorgejem in Bartomeujem. Messi starejši je tako na vprašanje, ali razmišljajo, da Leo ostane pri Barci do leta 2021 in nato odide brezplačno, odgovoril kratko in jedarnato: “Da”.

Njegov razhod z Barcelono ni ravno enostaven. Nisem 100 odstoten, da lahko odide,” je dejal Messijev rojak Maxi Biancucchi in dodal: “Želeli bi ga imeti v vsakem prvenstvu. Nisem začuden nad zanimanjem Manchester Cityja, PSG-ja in italijanskih klubov.”