Legenda Reala: Messi zdaj nima izbire, mora ostati!

La liga 8. Sep 20201:15 > 1:18
Manu Fernandez/Pool via Getty Images

Legenda madridskega Reala Hugo Sanchez je prepričan, da je glavni krivec za celotno situacijo na relaciji Lionel Messi - Barcelona njegov oče Jorge, ki je hkrati tudi sinov zastopnik.

Mehičan je prepričan, da Messijev oče z odvetniki ni najbolje ocenil situacije in slabo tolmačil najbolj pomembne člene v pogodbi.

Povezano

Messiju zaradi tega ne preostane druga, kot da ostane v Barceloni. Njegova ekipa bi morala klub o nameri odhoda obvestiti pred iztekom roka, ki je bil zapisan v pogodbi,” razmišlja Sanchez in dodaja:

Glede na trenutno situacijo v svetu, ko zaradi krize, ki jo je povzročil koronavirus, nihče ne more plačati 700 milijonov evrov, je bil poskus enostranske prekinitve pogodbe velika napaka. To je poslabšalo Messijev položaj in okrepilo položaj kluba.

62-letnik zaradi vseh dogodkov, ki so se odvili v zadnjem mesecu Messija v prihodnje ne vidi v Barceloni.

Messi rad osvaja lovorike in potrebuje neko drugo ekipo, s katero bo lahko izpolnil teželje in dokazal, da je najboljši vseh časov. Messi trenutno ni v dobrem položaju. Vse, kar se je dogajalo v zadnjih tednih, bo močno vplivalo na novo sezono.

Sanchez je za Real igral med letoma 1985 in 1992 ter s kraljevim klubom osvojil pet naslovov v La Ligi.