Atletico do treh točk v Granadi

La liga 13. Feb 202116:59 > 17:00 0 komentarjev
Atletico
Atletico

Granada je na svojem Los Carmenesu gostila vodilno ekipo španske La lige in zelo drago prodala svojo kožo.

V prvem polčasu sta mreži mirovali, tekma pa se je razživela v drugem delu igre. Colchonerosi so do vodilnega zadetka prišli v 63. minuti, ko je po podaji Kokeja zadel Llorente. Andaluzijci se niso predali, že tri minute kasneje je izid poravnal Herrera. To je bil šele trinajsti gol, ki ga je Jan Oblak prejel v tej sezoni. Kot že ničkolikokrat letos, so se varovanci Diega Simeoneja uspeli izvleči. V 74. minuti je Llorente predstavo obogatil še z asistenco, za končnih 1:2 pa je poskrebel Correa.

Atletico je tako neporažen ostal že na deseti zaporedni tekmi v La ligi. Na teh tekmah so Madridčanih kar devetkrat zmagali.

Atletico je zabeležil 17. zmago v letošnji sezoni in se tako utrdil na 1. mestu. Pred drugouvrščenim Realom ima ob tekmi manj 8 točk prednosti.