Barca potrdila: Araujo si je zvil gleženj

La liga 8. Feb 202119:12 0 komentarjev
Barcelona za Atleticom zaostaja za dve točki. (Alex Caparros, Getty Images)

Ronald Araujo si je na včerajšnji tekmi proti Betisu poškodoval gleženj. Urugvajec bo zagotovo izpustil polfinalni obračun s Sevillo v španskem pokalu, vprašljiv pa je tudi njegov nastop na tekmi osmine finala Lige prvakov.

Urugvajec je v letošnji sezoni zelo pomemben člen Barcelonine obrambe. Njegova poškodba bo tako predstavljala velik udarec za katalonski klub.

Ni še jasno, kdaj se bo Araujo vrnil na zelenice, verjetno pa ne bo nared za prvo tekmo osmine finala Lige prvakov proti PSG-ju.

Jutranji pregledi so razkrili, da si je Ronald Araujo zvil gleženj,” so zapisali pri Barceloni.

Ronald Koeman se je sedaj znašel v velikih težavah, saj je ostal brez zelo pomebnega člena. Namesto Arauja bi lahko na položaju štoperja na naslednjih obračunih igral Umtiti, toda jasno je, da ima Francoz kronične težave s kolenom ter da mu zdravstveno stanje ne omogoča igre na najvišji ravni. Druga možnost je, da bi se Oscar Mingueza z desnega bočnega položaja preselil v osrčje obrambe, na njegovem mestu pa bi tako verjetno priložnost dobil Sergino Dest.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!