Barca računa na Puiga – Nova pogodba do 2023

La liga 5. Jan 202113:55 0 komentarjev
Barcelona Ricky Puig
Manu Fernandez/Pool via REUTERS

Mladi vezist Barcelone Riqui Puig bo po poročanju Munda Deportiva ostal v katalonski prestolnici, saj je z blaugrano podpisal novo pogodbo do leta 2023.

Puig je zadnjo pogodbo z Barcelono podpisal leta 2018, slednja pa bi se iztekla ob koncu aktualne sezone. V pogodbi je bila zapisana klavzula za podaljšanje pogodbe, ki jo bo klub izkoristil.

Mladi vezist bo tako predsedniške volitve in negotovo prihodnost katalonskega ponosa pričakal relativno miren, saj bo vedel, da bo v vsakem primeru ostal v klubu.

21-letnik je prvo pravo priložnost v članski ekipi dočakal lani, ko sta mu zaupala tako Ernesto Valverde kot tudi Quique Setien. Pod taktirko Ronalda Koemana Puig ne igra veliko, Nizozemec pa je na začetku sezone celo zahteval, da se mladi igralec najprej dokaže na posoji.

Puig je v tej sezoni v La Ligi in Ligi prvakov zbral pet nastopov.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!