Čakanja je konec, Rene Krhin vendarle našel nov klub?

La liga 9. Feb 202115:33 > 15:36 0 komentarjev
Ekipa24.si

Rene Krhin se bo po letu dni brez igranja kot kaže vendarle vrnil na igrišča. Slovenski reprezentant bo zaigral v drugi španski ligi.

Krhin je julija lani zapustil Nantes, nato pa neuspešno iskal nov klub. Dolgoletni slovenski reprezentant naj bi po poročanju Nogomanie v prihodnje igral za španskega drugoligaša Castellon, ki se trenutno bori za obstanek v ligi.

Ekipo vodi Juan Carlos Garrido, ki je prepričan, da bi Krhin predstavljal veliko okrepitev za njegovo zasedbo. Vezist ima ogromno izkušenj, dobro pa pozna tudi španski nogomet. Krhin je v Španiji igral za Cordobo in Granado.

Krhin je v svoji karieri zbral 159 ligaških nastopov v najmočnejših evropskih ligah (Serie A, La Liga in Ligue 1), ob tem pa za Slovenijo odigral zavidljivih 48 tekem in dosegel dva gola.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!