“Če bi bil Bayern v takem stanju, ne bi mogel mirno spati.”

Bundesliga 2. Feb 202111:02 0 komentarjev
Getty Images/Alexandra Beier

Številni največji nogometni klubi na svetu imajo na transakcijskih računih nepredstavljive 'luknje'. Največ težav imajo klubi v Španiji in Italiji, direktor Bayerna iz Münchna pa je pokomentiral trenutno stanje Barcelone, ki je v konkretnih rdečih številkah.

Karl-Heinz Rummenigge je dolgoletni generalni direktor bavarskega ponosa, ki je v različnih obdobjih nogometa doživel tako rekoč vse, navkljub temu pa ga je novica o izjemnem dolgu Barcelone močno presenetila.

Med zajtrkom sem prebral novico o rdečih številkah Barcelone in skoraj bi se zadušil. Če bi bil Bayern v takem stanju, ne bi mogel mirno spati. A menim, da se ne bo zgodilo nič posebnega. Klub kot je Barcelona, ne bo propadel, saj ima za Katalonijo preveliko vrednost. Vseeno pa obžalujem, da se klubi znajdejo v takih položajih,” je za Sky Sport Germany povedal Rummenigge.

65-letnik je hkrati dodal, da je zelo zadovoljen, ker pri Bayernu poslujejo skrbno in se uspešno izmikajo scenarijem iz Španije, Anglije in Italije, kjer imajo nekateri velikani celo težave z rednim izplačevanjem plač.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!