Danes na SK – Super nogometni in košarkarski večer!

Evroliga 15. Dec 202012:43 > 12:45 0 komentarjev
Real Madrid
REUTERS/Javier Barbancho

Ta teden bo na Sportklubu izredno pester. Pospremili bomo po dva kroga v Premier ligi, La Ligi in tudi košarkarski Evroligi.

Od 19. ure naprej bomo na Sportklubu 1 uživali v košarkarskem spektaklu med Crveno zvezdo in Albo iz Berlina. Beograjčani v tej sezoni ne beležijo željenih rezultatov, današnji obračun pa je prava priložnost, da rdeče-beli napovejo serijo zmag med košarkarsko elito.

Že ob 21. uri se selimo v Manchester, kjer se bosta na Etihadu srečala Manchester City in WBA. Sinjemodri so s tekmo manj trenutno šest točk za vodilnim Tottenhamom, v norem decembrskem ritmu pa prostora za napake ne bo, saj se lahko v boju za naslov hitro znajdejo v prevelikem zaostanku.

Danes se začenja nov krog Evrolige, Premier lige in La Lige. Samo na Sportklubu!

Na Sportklubu 2 bosta najprej na sporedu dve evroligaški tekmi (CSKA – Efes in Panathinaikos – Real Madrid), nato pa bodo na zelenico stopili nogometaši Real Madrida, ki jih čaka domača tekma z Athleticom iz Bilbaa. Kraljevi klub bo želel nadgraditi uspeh na mestnem derbiju z Atleticom in se v tednu z dvojnim programom še dodatno približati prvemu mestu.

Celoten spored si oglejte na povezavi.

Sportklub Slovenija, kjer je šport doma.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!