Florentino Perez ostaja alfa in omega madridskega Reala

La liga 13. Apr 202111:10 0 komentarjev
Florentino Perez
AP Photo/Daniel Ochoa de Olza

Florentino Perez, dolgoletni predsednik Real Madrida, je bil izvoljen za še šesti mandat na čelu španskega velikana. As in Marca sta dodala, da Perez ni imel protikandidata, 74-letnik pa bo tako klub vodil še do leta 2025.

Zapisnik, ki so ga podpisali v torek ob 00.01, je potrdil odbor za volitve in ob tem zapisal: “Predstavljena je bila le ena kandidatura, ki jo je razglasil ta volilni odbor, in na podlagi tega je Florentino Perez Rodriguez imenovan za predsednika Real Madrida.

Florentino Perez bo tako pričakovano pričakal odprtje prenovljenega stadiona Santiago Bernabeu na čelu kraljevega kluba. Predsednik Reala je prepričan, da bo odprtje prenovljenega objekta začetek nove uspešne ere kluba, ki bo poleti po zapisih Marce odločno krenil po Francoza Kyliana Mbappeja in Norvežana Erlinga Haalanda.

Perez, gradbeni magnat, je kraljevi klub sprva vodil med letoma 2000 in 2006, nato pa se na položaj vrnil leta 2009. Real je z njim na čelu v prejšnjem desetletju vladal evropskemu nogometu v ligi prvakov.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!