Isco in Ramos sta se sprla na treningu Reala

La liga 27. Dec 202021:32 0 komentarjev
REUTERS/Albert Gea

Španski mediji so se razpisali o tem, da sta se na treningu belega baleta v konfliktu znašla Sergio Ramos in Isco. Slednji je vodstvu kluba že sporočil, da si želi zapustiti kraljevi klub.

Zinedine Zidane kot vse kaže Isca nima v resnih načrtih, saj je minutaža 28-letnega vezista v tej sezoni zelo skromna.

Z odnosom Isca naj bi bili zelo nezadovoljni njegovi soigralci, ki mu očitajo, da mu primanjkuje želje po dokazovanju.

Kot poročajo španski mediji, sta se na treningu Real sprla Isco in Ramos. Kapetan Reala je Iscu odčital neprofesionalen odnos, nakar naj bi si igralca izmenjala nekaj ostrih besed.

Isco si želi biti del španske reprezentance na prihajajočem evropskem prvenstvu, a jasno je, da vpoklica v izbrano vrsto ne bo dočakal, če ne bo redno igral.

Za 28-letnika, ki je v letošnji sezoni zbral 13 nastopov v vseh tekmovanjih, se zanimata Arsenal in Everton.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!