Joan Laporta: Messi želi ostati v Barci

La liga 17. Jan 202116:15 0 komentarjev
REUTERS/Jon Nazca

Joan Laporta, bivši predsednik Barcelone in predsedniški kandidat za bližajoče se volitve, meni, da si želi Lionel Messi še dolgo časa igrati za blaugrano.

V Barceloni je, že več kot pol leta, glavna tema pogovorov prihodnost Lionela Messija. Argentinec je poleti želel zapustiti blaugrano, a ga je takratni predsednik Bartomeu na silo zadržal v klubu. Po koncu letošnje sezone mu pogodba s klubom poteče, zato bo lahko brezplačno odšel.

Prav gotovo bodo zaradi te situacije na volitvah imeli prednost kandidati, ki so z Messijem v dobrih odnosih in imajo tako možnost, da ga prepričajo, da ostane v Kataloniji.

Prepričan sem, da Messi trenutno na razmišlja o prestopnem roku. Fokusiran je na aktualno sezoni in predvsem na današnjo tekmo. Ne vem, če bo nastopil, vsekakor pa bo na klopi, saj lahko z nasveti vpliva na soigralce,” je dejal Laporta.

“V zadnjem času lahko znova vidite, da uživa na igrišču. Veseli me, da je srečen. Prepričan sem, da si želi še dolgo braniti barve Barcelone,” meni bivši predsednik Barcelone.

Joan Laporta je sicer poleg Victorja Fonta glavni kandidat za zmago na volitvah.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!