Koeman: “Lukaku in Haaland da, Agüero pa ne!”

La liga 14. Mar 20219:01 0 komentarjev
Ronald Koeman
REUTERS/Jon Nazca

Trener nogometnega kluba Barcelona Ronald Koeman je mnenja, da Kun Agüero ne bi pripomogel k boljšim rezultatom katalonskega ponosa.

Po poročanju tujih medijev naj bi se Koeman v iskanju klasičnega napadalca oziral za Erlingom Haalandom (Dortmund) in Memphisom Depayem (Lyon), alternativa je Romelu Lukaku (Inter), medtem ko ga član Citya, Kun Agüero menda sploh ne zanima.

Koeman Depaya pozna iz časa delovanja za nizozemsko reprezentanco, medtem ko sta z Lukakujem v odličnih odnosih ostala še od takrat, ko sta bila oba člana Evertona. Strateg Barce išče močnega napadalca, klasično devetko, ki bo stroj za gole in bo lepo dopolnjeval agilnost Lionela Messija.

Lani so španski mediji namigovali, da je blizu prestopa v Kataloniju tudi član Liverpoola Georginio Wijnaldum, a je Blaugrana na njegovem položaju našla ustrezno alternativo kar v lastni šoli. To je Ilaix Moriba.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!