Koeman odgovoril Parižanom: Kar delate, ni lepo

La liga 4. Feb 202110:49 > 10:50 0 komentarjev
Ronald Koeman
Fran Santiago/Getty Images

Barcelona je v španskem kraljevem pokalu v četrtfinalu Granado izločila po podaljšku, trener katalonskega kluba Ronald Koeman pa po tekmi ni skrival jeze.

Razlog za slabo voljo Ronalda Koemana so izjave igralcev in vodilnih mož PSG-ja, ki so v zadnjem času večkrat javno komentirali možnost, da bo Lionel Messi poleti Barcelono zamenjal s Parizom.

Prvi je Messija v francosko prestolnico vabil Neymar, kot zadnji pa se je oglasil Angel Di Maria, ki je dejal, da je velika možnost, da bo s svojim rojakom združil moči pri PSG-ju.

Za mene je to nespoštovanje. Ni lepo, ker toliko ljudi iz PSG-ja govori o oigralcu, ki je še vedno pod pogodbo z Barcelono,” je dejal Koeman in spomnil, da se bosta Barcelona in PSG pomerila v osmini finala Lige prvakov: “Dvigajo napetost pred tekmo Lige prvakov, tega ne smemo početi.”

Messiju pogodba z Barcelono poteče po koncu sezone, kar pomeni, da se lahko že pogovarja z ostalimi klubi, ki se zanimajo za njegove usluge.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!