Kroos v izolaciji, bo izpustil tekmo z Athletic Bilbaom?

La liga 15. Maj 20218:58 0 komentarjev
Luka Modrić Toni Kroos
REUTERS/Sergio Perez

Vezist Real Madrida Toni Kroos je v karanteni, saj je bil v stiku z osebo, ki je bila pozitivna na koronavirus.

Kraljevi klub iz Madrida je sporočil, da se Toni Kroos nahaja v samoizolaciji, čeprav je bil na testu za Covid-19 negativen. Klub ni sporočil, koliko časa bo moral Nemec prebiti v karanteni.

Real Madrid bo jutri gostoval na vročem San Mamesu pri Athletic Bilbau. Odsotnost nemškega vezista bi bila za ekipo velik udarec. Četa Zinedina Zidana se bori za naslov v španski La ligi, a Real ni več odvisen zgolj od sebe. Galaktiki morajo dobiti preostala dva obračuna, hkrati pa upati, da Atletico ne bo osvojil vseh od možnih šestih točk na zadnjih dveh tekmah.

Toni Kroos je v tej sezoni La lige dosegel 3 gole, z 10 asistencami pa je tudi najboljši podajalec ekipe.

Tekma med Athleticom in Realom bo na sporedu jutri ob 18:30.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!