Laporta: Hud udarec za ugled kluba

La liga 1. Mar 202117:57 0 komentarjev
Joan Laporta

Na aretacijo Josepa Marie Bartomeua se je odzval nekdanji predsednik Barcelone, ki je dejal, da je to hud udarec za imidž in ugled kluba.

58-letni nekdanji predsednik Barcelone Joan Laporta se je odzval na “šokantno” novico, da so v ponedeljek aretirali še enega nekdanjega klubskega predsednika, Josepa Mario Bartomeua.

Lokalna policija je izvedla racijo v pisarnah FC Barcelona, saj je iskala dokazni material glede škandala “Barcagate”, ki vključuje najem tretje osebe za nadzor nad socialnimi omrežji, njihovo plačilo in kampanjo proti znanim osebnostim kluba.

POVEZANO

Poleg Bartomeua so bili pridržani tudi Oscar Grau, Roman Gomez Punti in Jaume Masferrer.

“Glede na današnje dogajanje in preiskavo klubskih pisarn ter pridržanje nekdanjega predsednika Barcelone in drugih uradnikov, s sedeža Estimema El Barce sporočamo, da maksimalno spoštujemo dejanja policije in spoštujemo domnevo nedolžnosti,” je povedal Laporta.

“Današnje dogajanje obžalujemo, saj je to hud udarec klubskemu imidžu in ugledu.”

Laporta, ki je bil predsednik Barcelone med leti 2003 in 2010, se znova poteguje za to mesto. Na nedeljskih volitvah bosta njegova protikandidata Victor Font in Toni Freixa.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!