Laporta: Samo jaz lahko zadržim Messija v Barceloni

La liga 3. Mar 202118:53 0 komentarjev
REUTERS/Albert Gea

Joan Laporta, bivši predsednik in kandidat za ponoven prevzem funkcije prvega moža katalonskega kluba, meni, da lahko samo on v klubu zadrži Lionela messija.

Joan Laporta je bil na čelu Barce med letoma 2004 in 2010. V tem obdobju je Lionel Messi debitiral v dresu Barcelone, blaugrana pa je bila v tem obdobju zelo uspešna.

Dober odnos z Lionelom Messijem je eden izmed najmočnejših adutov Laporte na prihajajočih predsedniških volitvah.

Samo jaz lahko Lionela Messija prepričam, da ostane v Barceloni. Nobeden izmed drugih kandidatov ga ne more zadržati v klubu,” je brez ovinkarjenja dejal Laporta.

Po njegovih besedah denar ne bo imel najpomebnejše vloge pri odločitvi Lea:

Messiju je najbolj pomebno, da zgradimo konkurenčno ekipo. Leo si želi biti konkurenčen v vseh tekmovanjih. Prepričan sem, da bo prisluhnil moji ponudbi, če volitve dobi kdo drug, pa bo Camp Nou zapustil.

Volitve bodo na sporedu 7. marca. Poleg Laporte se za ta položaj potegujeta še Victor Font in Toni Freixa.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!