Marcelo bo ostal pri madridskem Realu

La liga 12. Jun 202111:17 0 komentarjev
getty

Španska Marca poroča, da bo Marcelo tudi v prihodnji sezoni igral za Real Madrid.

Marcelo je, po poročanju španskih medijev, izražil željo, da ostane v klubu do konca veljavne pogodbe, ki mu poteče čez eno leto.

Čeprav je Brazilec v zadnjih sezonah izgubil mesto v udarni enajsterici, mu odhod iz Madrida ne diši. O tem je obvestil tudi vodstvo kraljevega kluba iz Madrida.

Na levem bočnem položaju se je v zadnjih dveh sezonah izkazal Ferland Mendy, ki je legendarnega Marcela izrinil iz začetne postave. V končnici minule sezone La lige pa je, ob odsotnosti poškodovanega Mendyja, pred Marcelom igral tudi Miguel Gutierrez. Da bi slednji imel prednost pred Brazilcem tudi v prihodnji sezoni, je malo verjetno, saj je Zidana, ki je bil v večih sporih z Marcelom, nasledil Carlo Ancelotti, ki tradicionalno bolj zaupa izkušenim nogometašem.

Marcelo sicer pri Realu prejema 10 milijonov evrov na sezono. Glede na to, da ima že 34 let, višje plače verjetno ne bi dobil nikjer.

Marcelo je za Real odigral 528 tekem, z galaktiki je osvojil 22 lovorik, od tega štirikrat ligo prvakov in petkrat špansko La ligo.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!