“Messi bo naslednjo sezono igral za PSG”

La liga 5. Dec 202011:15 0 komentarjev
Lionel Messi
Marcelo Endelli/Getty Images

Lionel Messi je poleti zahteval odhod iz Barcelone, toda vodstvo kluba ni želelo niti slišati o prodaji. Argentinec je moral ostati na Camp Nou, kjer so pričakovali, da bo Messi spremenil svoje mnenje, vendar očitno še vedno želi oditi.

Potem ko so ga mediji dolgo časa povezovali z Manchester Cityjem, je v zadnjih dneh najbolj vroča novica, da bo Lionel Messi kariero nadaljeval pri PSG-ju. “Messi bo naslednje leto igral za PSG. Ja, zelo resen sem, ko to govorim. Messi bo igralec PSG-ja,” je na Twitterju, kjer ima več kot pol milijona sledilcev, zapisal novinar RMC Sports Daniel Riolo.

Informacija se je pojavila samo dan potem, ko je prvi zvezdnik PSG-ja Neymar dejal, da mora naslednjo sezono znova zaigrati z Messijem, s katerim si je pri Barceloni slačilnico delil štiri leta.

Ker se Messiju poleti izteče pogodba, bo takrat lahko brezplačno zapustil klub, medtem ko bo januarja klubsko okolje lahko zamenjal za veliko nižjo odškodnino, kot so jo Katalonci zanj zahtevali poleti.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!