Ne ravno izvirni Aguero: Prišel sem v svoj sanjski klub

La liga 1. Jun 202120:01 0 komentarjev
V tej sezoni je v prvi enajsterici začel vsega osem od Cityjevih 60 tekem.

Sergio Aguero po prihodu v Barcelono ni ravno presenetil s svojo prvo izjavo. Kot mnogi drugi nogometaši, ki okrepijo evropskega velikana, je dejal, da je že kot otrok sanjal, da bi zaigral ravno za ta klub.

Argentinec bo v novi sezoni tudi na klubski ravni moči združil s svojim dobrim prijateljem Lionelom Messijem.

Že kot otrok sem sanjal, da bi zaigral za ta klub. Ko sem imel 14 let, sem si rekel: Nekoč boš postal nogometaš Barcelone. Ko sem izvedel, da se Barca zanima zame, nisem okleval niti za sekundo. Zastopniku sem dejal, da me ostali klubi ne zanimajo,” je dejal Sergio Aguero.

Argentinec je od leta 2011 igral za Manchester City, v katerega je prišel iz madridskega Atletica:

V zadovoljstvo in čast mi bo, da bom zaigral skupaj z Messijem. Takoj po prestopu sva se slišala, čestital mi je, ko sem postal član kluba. Dolgo se že poznava, zaradi njega se bom verjetno hitro privadil na novo okolje,” pravi 32-letni napadalec.

Aguero se je na Camp Nouu preselil kot prost nogometaš. Njegova odkupna klavzula pa zdaj znaša 100 milijonov evrov.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!