‘Netopirji’ odpustili Gracio in že našli novega vodjo

La liga 3. Maj 202115:49 0 komentarjev

Po včerajšnjem porazu Valencie z Barcelono, so se pri ekipi "netopirjev" odločili zamenjati glavnega trenerja prvega moštva.

Namesto Javierja Gracie bo “stolček”vsaj do konca sezone zasedel Salvador González Marco, bolje znan kar kot Voro, ki je za Valencijo igral kot osrednji branilec in na 245 tekmah dosegel 10 golov. V klubu je zadnjih 6 let preživel večinoma v vlogi pomočnika trenerja, zdaj ima (spet) priložnost, da se izkaže kot “gospod glavni”.

V vlogi glavnega trenerja je pri Valenciji deloval že v obdobju med decembrom 2016 in majem 2017, a se takra tni ravno izkazal, saj je klub zabeležil 10 zmag, 4 remije in kar 11 porazov. “Netopirji” so v španski la ligi trenutno šele na 14. mestu, le šest točk nad mesti, ki vodijo v drugi rang tekmovanja.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!