Real Madrid premočan za Celto

La liga 2. Jan 202122:49 0 komentarjev
Real Madrid - Celta Vigo

Nogometaši Reala Madrida so v 17. kolu La Lige na domačem terenu premagali Celto z 2:0. Gola sta dosegla Lucas in Asensio.

Madridčani so povedli že v 6. minuti. Marco Asensio je poslal krasen predložek v kazenski prostor, kjer je bil na pravem mestu Lucas, ki je z glavo zadel ob desni vratnici. Vratar Ruben Blanco je bil brez možnosti.

LUCAS VRNIL USLUGO ASENSIU

Na srečanju smo videli malo resnejših priložnosti, Real pa je izkoristil svojo prvo v drugem polčasu in v 53. minuti povedel z 2:0. Tokrat se je v vlogi asistenta izkazal Lucas, ki je vrnil uslugo Marcu Asensiu, ki je natančno meril za povišanje vodstva.

Real je zmagal sedmič na zadnjih osmih tekmah in na vrhu lestvice za točko prehitel Atletico, vendar je ekipa Jana Oblaka odigrala kar tri tekme manj. Atletico se bo v nedeljo pomeril z Alavesom (16.15, SK2).

Celta je izgubila prvič po sedmih tekmah in ostaja na osmem mestu.