Real za Ramosa pripravil zadnjo ponudbo in skrajni rok

La liga 5. Feb 202112:34 0 komentarjev
Sergio Ramos
REUTERS/Sergio Perez

Kapetan Reala Sergio Ramos še vedno ni podaljšal pogodbe, kar je samo okrepilo govorice, da bo po koncu sezone zamenjal klubske barve.

Španski ABC poroča, da je Real na naslov Sergia Ramosa poslal zadnjo ponudbo in tudi rok, do katerega mora sporočiti svojo odločitev. Če ponudbe ne bo sprejel, lahko zapusti Santiago Bernabeuu.

Real se z Ramosom že več mesecev pogaja o novi pogodbi. Real ima politiko, da igralcem starejšim od 30 let ne ponudi pogodbe daljše od leta dni in pri tem vztraja tudi, ko gre za Ramosa. Madridčani so kapetanu ponudili novo enoletno pogodbo v višini 10,8 milijona evrov oziroma deset odtotnim znižanjem v primerjav s sedanjo pogodbo.

Ramos vztraja pri dveletni pogodbi, ki bi mu na leto prinesla 12 milijonov evrov, kolikor jih prejema sedaj. Pri klubu so se odločili, da čim hitreje končajo ugibanja, zato so Ramosu poslali zadnjo ponudbo in mu dali dober mesec dni časa za odločitev, piše ABC.

Čeprav je Ramos že pravi nogometni veteran, mu ponudb ne manjka. Menda se za njegove usluge zanimajo tudi pri Manchester Cityju.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!