Realova (zavita) pot do Mbappeja

La liga 18. Dec 202012:43 0 komentarjev
Getty Images/Francesco Pecoraro

Bayern je "dvignil roke" od Kyliana Mbappeja, ki še vedno ni podaljšal pogodbe s PSG-jem, medtem ko v Madridu budno spremljajo celotno situacijo.

Uprava kraljevega kluba še ne želi začeti uradnih pogovorov s klubom iz Pariza, saj ne želijo pokvariti dobrih medsebojnih odnosov.

Real je imel v preteklosti že več pogovorov s PSG-jem za Neymarja, Cavanija, Rabiota, vendar nikoli ni dobil tistega, kar je želel. Madridčani so v takšnem položaju pogosto v prednosti, saj imajo na svoji strani veliko ime, tradicijo, denar, … A bogati lastniki PSG-ja se za to ravno ne zmenijo, galaktikom pa so že večkrat sporočili, da bodo težko dosegli dogovor, ki bo zadovoljil vse vpleten strani.

Francozi medtem upajo, da bo Kylian Mbappe čim hitreje podaljšal pogodbo, saj se mu zdajšnja izteče leta 2022. Če bo tako ostalo tudi v prihodnosti, v Madridu načrtujejo, da s pogajanji začnejo naslednje poletje, ko bo PSG moral nekoliko spustiti ceno v primerjavi z današnjo, da bi vsaj nekaj zaslužil z mladim (super)talentom.

Navijači Reala tudi tokrat verjamejo v taktiko predsednika Florentina Pereza, ki je v preteklosti že velikokrat dokazal, da zna povleči pravo potezo v pravem trenutku.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!