Rivaldo: Bolno je, da Barca ni prodala Messija

La liga 30. Jan 202122:22 > 22:45 0 komentarjev
Getta Image/ David Ramos

Legendarni brazilski nogometaš Rivaldo meni, da je Barca naredila veliko napako, ker ni pravočasno prodala Lionela Messija.

Rivaldo je prepričan, da bi Barcelona morala prodati Messija, ko se ja za to ponujala priložnost.

Predhodno vodstvo je naredilo veliko napako, ker ni prodalo Lionela Messija. Vodstvo Barce bi moralo reagirati enako kot vodstvo Reala s Cristianom Ronaldom. Real Madrid je z njim zaslužil 100 milijonov evrov, Barca pa z Messijem ne bo nič,” je dejal Rivaldo za španske medije.

Brazilec meni, da bo blaugrana težko prepričala Messija, da tudi po koncu sezone ostane na Camp Nouu.

Mislim, da je Messijev odhod neizbežen. Bolno je, da bo tako dober nogometaš klub zapustil brez odškodnine. In to v obdobju, ko ima klub velike finančne težave,” je dodal Rivaldo.

48-letnik je za katalonski ponos igral med letoma 1997 in 2002. Za Barco je v La ligi odigral 157 tekem in dosegel 86 golov.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!