Samokritični Zidane: Storil sem napako …

La liga 2. Mar 202120:22 0 komentarjev
Zinedine Zidane
Elmar Kremser/SVEN SIMON/picture-alliance/dpa/AP Images

Trener Real Madrida Zinedine Zidane je priznal, da je na včerajšnji tekmi proti Real Sociedadu storil napako, ko je po koncu 1. polčasa zamenjal igralni sistem.

Nogometaši Real Madrida so včeraj na svojem Di Stefanu le remizirali proti Sociedadu. Tekma v Madridu se je končala z 1:1, galaktiki so točko rešili v izdihljajih tekme.

Galaktiki so tekmo začeli v sistemu 4-3-3, pred začetkom 2. polčasa pa je Zidane zamenjal igralni sistem. Francoz priznava, da je s tem naredil slabo potezo. Baski so namreč v 55. minuti povedli, 6 minut kasneje pa je Zidane opravil kar trojno zamenjavo.

S prispevkom nekaterih nogometašev nisem bil zadovoljen, zato sem napravil zamenjave. Nato smo se znova vrnili v sistem 4-3-3,” pojasnjuje Zizou.

“Priznam, da sem storil napako. Sprememba sistema nam ni pomagala, ravno nasprotno. Želel sem spremeniti dinamiko, a nam je hitro začelo primanjkovati moči,” pravi Zidane.

Real bo konec tedna gostoval pri svojem mestnem rivalu Atleticu:

Ostati moramo mirni in potrpežljivi. Najprej se moramo regenerirati. Slab rezultat ne sme vplivati na našo samozavest pred derbijem. Pričakujem sijajno tekmo,” je za konec dejal trener Reala.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!