Sevilla si je priigrala lepo prednost proti Barceloni

La liga 10. Feb 202123:48 0 komentarjev
REUTERS/Stephane Mahe

Nogometaši Seville so na svojem Sanchez Pizjuanu z 2:0 premagali Barcelono in si tako priigrali lepo prednost pred povratno polfinalno tekmo španskega pokala.

Koeman je presenetil z izbiro začetne postave, saj je Lengleta pustil na klopi. Mingueza se je preselil v osrčje obrambe, kjer je zaigral v paru z Umtitijem, na desni strani pa je, ob odsotnosti Desta in Roberta, zaigral levičar Junior Firpo.

Na drugi strani je Lopetegui pogrešal Lucasa Ocamposa, ki se je poškodoval na zadnji prvenstveni tekmi.

Andaluzijci so tekmo dobili z 2:0. Za vodstvo Seville je v 25. minuti poskrbel osrednji branilec Kounde, vodstvo gostiteljev pa je v 85. minuti podvojil bivši nogometaš Barcelone Ivan Rakitić. Hrvat se zadetka ni veselil.

Povratna tekma bo na sporedu 3. marca na Camp Nouu.