Sevilla slavila na El Sadarju in s 3. mesta izrinila Barco

La liga 22. Feb 202122:54 0 komentarjev
REUTERS/Marcelo Del Pozo

Na zadnji tekmi 24.kroga španske La Lige sta se na štadionu El Sadar v Pamploni udarili Osasuna in Sevilla, ki je vknjižila 6. zaporedno zmago v La ligi in s 3. mesta izrinila Barcelono.

Gostje iz Andaluzije so po visokem domačem porazu na prvi tekmi osmine finala Lige prvakov proti dortmundski Borussiji sredi prejšnjega tedna, rane uspešno zacelili z novo prvenstveno zmago, s katero so prehiteli Barcelono in se zavihteli na tretje mesto, takoj za oba madridska velikana Atletico in Real. Končni izid tekme na El Sadarju je bil 2:0 za Sevillo, ki je povedla v 19.minuti. Lepo podajo Joana Jordana iz kota je z glavo izkoristil branilec Diego Carlos. Koncni rezultat je v 49.minuti po asistenci Munirja El Haddadija postavil Luuk de Jong.