Španski superpokal: Real z Athleticom, Barca s Sociedadom

La liga 17. Dec 202017:13 0 komentarjev
Denis Doyle, Getty Images Sport

Španska nogometna zveza je opravila žreb za polfinale španskega superpokala. Real Madrid, aktualni španski prvaki, se bodo pomerili z Athleticom iz Bilbaoa, Barcelona pa z Real Sociedadom.

Lanski superpokal je potekal v Saudovi Arabiji, v finalu pa je po 11-metrovkah slavil Real Madrid, ki je ugnal mestnega tekmeca, Atletico Madrid. Tokrat bo tekmovanje potekalo v Španiji. Real in Athletic se bosta 14. januarja pomerila v Malagi, Barcelona in Sociedad pa dan pozneje v Cordobi. Finale bo 17. januarja gostila Sevilla.

Naj spomnim, da v Španiji še nimajo zmagovalca pokala za sezono 2019/2020, saj Real Sociedad in Athletic Bilbao tekme nista želela igrati pred praznimi tribunami. Baskovski derbi je načrtovan za april prihodnje leto.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!