Suarez: Haaland mi je bolj všeč kot Mbappe

La liga 23. Mar 20219:33 0 komentarjev
Dean Mouhtaropoulos/Bongarts/Getty Images

Nogometna javnost v zadnjih mesecih vse bolj poudarja, da bosta napadalec PSG-ja Kylian Mbappe in napadalec Borussie iz Dortmunda Erling Haaland v naslednjem desetletju vladala evropskemu nogometu. Na to temo se je oglasil tudi legendarni urugvajec in trenutno član Atletica Luis Suarez.

Haaland je sijajen igralec, ki trenutno igra na spektakularnem nivoju. Ima neverjetno moč in mislim, da je eden izmed najboljših napadalcev in da bo zelo zaznamoval ero, v kateri nastopa,” meni 34-letni Luis Suarez.

Kar se tiče primerjav Haaland – Mbappe, mi je nekoliko bolj pri srcu Norvežan, a je tudi Francoz na zelo visokem nivoju,” je še dodal Urugvajec.

Po poročanju vseh tujih medijskih hiš je selitev Erlinga Haalanda iz Borussie vse bliže, kot potencialne destinacije za mladega golgeterja pa se omenjajo Manchester City, Liverpool, Real Madrid in Barcelona.

Blizu odhoda iz svojega trenutnega kluba naj bi bil tudi Kylian Mbappe, tudi zanj pa se zanimajo vsi največji evropski klubi.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!