Trippier zaradi stav 10 tednov brez nogometa

La liga 23. Dec 202016:36 > 16:50 0 komentarjev
Kieran Trippier

Angleški nogometaš Kieran Trippier, ki igra za Atletico Madrid, je dobil s strani Angleške nogometne zveze (FA) kazen 77 500 evrov in 10 tednov prepovedi igranja, saj je kršil pravilnik o športnih stavah.

30-letnik, ki je odigral 25 tekem za angleško reprezentanco, se bo lahko na igrišča vrnil šele marca 2021. Trippier je sicer zanikal vse obtožbe, sedem kršitev 8. člena pravilnika FA pa naj bi zakrivil julija 2018.

“Za obravnavo primera smo imenovali neodvisno komisijo, ki je štiri kršitve dokazala, tri pa zavrnila na osebnem zaslišanju”, so na FA zapisali v izjavi za javnost.

V desettedenski suspenz so vštete vse nogometne aktivnosti, tako da Trippier z Atleticom ne bo smel niti trenirati, izpustil pa bo vsaj 14 tekem.

V času kršitev je sicer igral za Tottenham, julija 2019 pa je podpisal triletno pogodbo z Atleticom, ki trenutno vodi v La Ligi. V letošnji sezoni je odigral prav vse minute svojega kluba v španskem prvenstvu.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!