Začasni predsednik Barce: Prodati bi morali Messija

La liga 3. Dec 202017:33 > 22:06 0 komentarjev
Lionel Messi
Alex Caparros/Getty Images

Začasni predsednik katalonskega ponosa Carlos Tusquets je dejal, da bi bila Barcelona v precej stabilnejšem finančnem položaju, če bi prodala prvega zvezdnika ekipe.

Barcelona bi morala prodati Messija v poletnem prestopnem roku,” je dejal začasni predsednik kluba Carlos Tusquets.

Argentinec je poleti na vsak način želel zapustiti Barcelono, a ga je takratni predsednik Josep Maria Bartomeu na silo zadržal v klubu.

Če bi prodali Messija, bi bil klub v precej stabilnejšem finančnem položaju,” je Tusquets dejal za katalonski radio.

Usoda Argentinca je seveda nedorečena. Jasno je, da bo Messi naslednje leto postal prost igralec. Prihodnost enega izmed najboljših igralcev vseh časov je v veliki meri odvisna od prihajajočih volitev.

Naj omenimo tudi to, da je prvi favorit za to, da postane novi predsednik katalonskega ponosa Victor Font, ki si Messija zelo želi zadržati na Camp Nouu. V klub pa želi pripeljati tudi Pepa Guardiolo.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!