Zidane: Borili se bomo do konca, vse se lahko obrne

La liga 8. Mar 202115:56 0 komentarjev
REUTERS/Jon Nazca

Trener Real Madrida Zinedine Zidane je prepričan, da lahko njegova ekipa ubrani naslov državnega prvaka.

Real Madrid je včeraj gostoval pri Atleticu in remiziral. Mnogi menijo, da je bil beli balet oškodovan, saj je Felipe Augusto igral z roko, galaktiki pa kljub temu niso dobili enajstmetrovke.

Ne želim se mešati v sodniške odločitve. Vemo, da je delo sodnikov nehvaležno. Prav je, da njihove odločitve spoštujemo. Moji varovanci menijo, da bi morali imeti kazenski strel, sodniki pa so bili drugačnega mnenja,” je dejal Zidane.

Atletico je prek Suareza povedel v 15. minuti, v 88. minuti pa je za izenačenje in končnih 1:1 poskrbel Benzema:

V prvem polčasu je bil Atletico boljši, mi pa smo bili nevarnejši v drugem delu. Še naprej se bomo zavzemali za to, da ubranimo naslov v španski La ligi. Atletico sicer vodi, toda preobrat je povsem mogoč,” meni francoski trener.

Beli balet je trenutno na 3. mestu. Za vodilnim Atleticom ob tekmi več zaostaja za 5 točk.