Zidane o odhodu: Sestal se bom z vodilnimi, nato bomo videli

La liga 23. Maj 202110:04 > 13:11 0 komentarjev
REUTERS/Alberto Lingria

Francoski strokovnjak Zinedine Zidane je razkril, da bo v prihodnjih dneh z upravo madridskega Reala spregovoril glede svoje prihodnosti.

Galaktiki so včeraj po epskem preobratu premagali Villareal, a zmaga jim ne pomeni praktično nič, saj je svoje delo opravil tudi Atletico Madrid in se tako okitil z 11. prvenstveno zvezdico.

Zahvalil bi se navijačem, ki so nas vseskozi podpirali. Mislim, da so lahko ponosni na igralce, saj so ti zares dali vse od sebe. Ni jim bilo lahko,” je dejal Zidane.

“Na koncu moramo čestitati Atleticu, ki je zasluženo osvojil španski naslov.”

Real Madrid je sezono osvojil brez lovorike. Novinarje je zanimalo, če so govorice, da zapušča kraljevi klub resnične:

V naslednjih dneh bom opravil sestanek z vodstvom kluba. Videli bomo, kaj se bo zgodilo. Morda bo v klubu prišlo do številnih zamenjav,” je dejal francoski trener.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!