Totti: Prisilili so me, da sem odšel iz Rome

Nogomet 24. Feb 20218:45 0 komentarjev
Photo by Emilio Andreoli/Getty Images

Legendarni nogometaš Francesco Totti je celotno kariero preživel pri Romi nato pa zaradi nesoglasij z vodstvom klub zapustil.

Totti je bil po končani igralski karieri nekaj časa direktor kluba, a je imel težave z vodstvom Rome.

“Mislil sem, da bom za vedno pri Romi. Toda potisnili so me ob zid in prisilili, da sem sprejel odločitev, ki je sicer ne bi nikoli. Odločil sem se, da klub zapustim, a da ostanem v svetu nogometa,” je dejal Totti in dodal:

“Če bi se usedli in pogovorili potem se to zagotovo ne bi zgodilo. Toda njim je bilo vseeno in zato sem se odločil oditi. Jezen sem, da so me izključili na tak način, a življenje gre naprej.”

Poudaril je tudi, da se bo v primeru povabila pogovoril z novimi lastniki kluba.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!