Zidane nedvomno prečrtal Marcela

La liga 5. Feb 202111:35 0 komentarjev
Denis Doyle/Getty Images

Levi bočni branilec Reala Marcelo bo ob koncu sezone najverjetneje zapustil klub iz stadiona Santiago Bernabeuu.

El Chiringuito poroča, da se je kraljevi klub odločil, da 32-letnega Marcela uvrsti med igralce, ki si lahko poiščejo novega delodajalca, saj ni več v načrtih trenerja Zinedina Zidana.

Francoz naj bi na levem boku trajno rešitev videl v Ferlandu Mendyju, Marcela pa naj bi poskušal prodati v poletnem prestopnemu roku, saj mu ob koncu sezone 2021/22 poteče pogodba in je to še zadnja priložnost, da z njim tudi nekaj zasluži.

Brazilski reprezentant je v Madrid prišel leta 2007 iz Fluminenseja in za Real zbral 517 nastopov, dosegel 38 golov in dodal tudi 100 podaj.

Marcelo je s kraljevim klubom osvojil 22 trofej, od tega je petkrat slavil v španskem prvenstvu in štirikrat v Ligi prvakov.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!