ACH v finalu do prednosti z 2:0

Drugi športi 17. Apr 202120:18 > 20:24 0 komentarjev
ACH Volley Ljubljana/Facebook

Odbojkarji ACH Volleyja so še korak bližje 18. naslovu državnega prvaka. Po odmoru zaradi zaprtja športa so dobili še drugo finalno tekmo, tudi tokrat so Merkur Maribor, najboljšo ekipo rednega dela, premagali s 3:1 (22, -21, 15, 22). Prenos finalnih tekem lahko spremljate samo na Sportklubu.

Dvoboj je bil zelo podoben tistemu prvemu, zgolj četrti niz je bil bolj izenačen kot v Mariboru. Gostje so spet prikazali zvrhano mero borbenosti, a so Ljubljančani vendarle nekoliko bolj kakovostna ekipa. Pri Štajercih je dodatna težava tudi v tem, da ne morejo računati na poškodovanega Ahmeda Ihbajrija.

Tretja tekma, ki jo boste lahko prav tako v neposrednem prenosu lahko spremljali na Sportklubu je na sporedu v torek v Mariboru.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!