Miomir Crnjanski okrepil odbojkarje Maribora

Uncategorized 13. Jul 201711:41 > 11:44
OK Maribor

Mariborski dres bo v prihodnji sezoni oblekel sprejemalec Miomir Crnjanski.

Crnjanski je več sezon igral v Srbiji za različne klube, njegov prvi klub v tujini pa je bil Anorthosis Famagusta iz Cipra. Prav iz Cipra pa ga je pot zanesla v Slovenijo, kjer je v prejšnji sezoni zaigral za OK Hoče.

Tudi v Mariboru bo zaigral na sprejemaskem mestu in sicer pod vodstvom Sebastijana Škorca, s katerim je dobro deloval v Hočah. Po zelo uspešni sezoni v Hočah, se Mariborčani nadejajo tudi dobrih Miomirjevih iger v Mariborskem dresu, saj je znan po dobrem napadu, ter sprejemu servisa.

”Zelo sem zadovoljen, da smo se uspeli dogovoriti za sodelovanje, s klubom imamo enake ambicije, te so napasti sam vrh lestvice. V veliko zadovoljstvo mi bo, da me bo treniral Sebastijan Škorc, zavedam se, da bom ob njem in novih soigralcih napredoval individualno kot tudi ekipno in da bomo s tem prinesli željene rezultate klubu OK Maribor,” je ob prihodu v Maribor dejal srbski odbojkar.