Odmevni okrepitvi za ACH Volley

Odbojka 13. Maj 202110:14 > 10:17 0 komentarjev
Foto: CEV

ACH Volley po razočaranju v pravkar minuli sezoni pospešeno gradi ekipo za naslednjo sezono. Po trenerju Milanu Kašiću in liberu Janiju Kovačiću v Ljubljano prihajata še srbska reprezentanta Vuk Todorović in Nemanja Mašulović.

“V Ljubljano prihajam skupaj z Nemanjo, kar mi zelo veliko pomeni, saj bo to moja prva sezona v tujini. V preteklih dveh letih sva kot soigralca pri Vojvodini odlično sodelovala in postala velika prijatelja tudi izven igrišč. Pričakovanja za naslednjo sezono so velika. Prihajam v najuspešnejši klub v regiji, zato si želim zmagovati,” je od podpisu pogodbe dejal 23-letni podajalec Todorović, ki se lahko kljub mladosti pohvali z naslov evropskega prvaka. S Srbijo je leta 2019 v Parizu premagal ravno Slovenijo.

“Počutim se fenomenalno”

O Todoroviću v paketu v oranžno gnezdo prihaja tudi 205 centimetrov visoki Mašulović. “Počutim se fenomenalno. Zelo sem srečen, da sem postal član tako uspešnega kolektiva kot je ACH Volley Ljubljana. Da gre za zelo organiziran klub sem slišal že od reprezentančnih kolegov, ki so nastopali za ta klub. Nadvse me veseli tudi dejstvo, da se gradi močno jedro ekipe.”

Novii okrepitvi sta v pretekli sezoni zastopala barve Vojvodine iz Novega Sada, kjer sta igrala ključni vlogi pri osvojitvi naslova državnih prvakov. Trenutno sta oba igralca na pripravah s srbsko reprezentanco, katero konec meseca čaka nastop v Ligi narodov. Prvi nasprotnik Srbov v Riminiju bodo ravno slovenski odbojkarji.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!