Dez Bryant končal sezono, še preden bi jo lahko začel!

NFL 10. Nov 20183:39 > 3:55
Mitchell Leff, Getty Images Sport

Lovilec franšize New Orleans Saints Dez Bryant se je v petek na treningu svoje nove ekipe poškodoval, zato je njegove sezone uradno konec.

Kakor poroča ESPN, je Bryant le dva dneva po podpisu pogodbe s svojim novim klubom, na treningu strgal ahilovo tetivo, tako da ga zagotovo čaka vsaj polletna pavza, čeprav za takšno poškodbo zaplet običajno terja osem mesecev mirovanja.

Ravno, ko sem se začel ogrevati…Ne bom se spraševal o načrtih onega zgoraj, to je največja preizkušnja…hvala vsem za molitve,” je napisal Bryant na družabno omrežje Twitter in dodal, da bi bilo lahko življenje še precej težje.

Bryant je bil do aprila član Dallasa, a so se kavboji po osmih sezonah odločili, da se ga odkrižajo. Razlogi naj bi bili slaba forma ter predvsem previsoka plača, ki je presegla njihova sredstva (salary cap).