McGregor aretiran: Kraja in huliganstvo

SK Fight 12. Mar 20194:40 > 4:42
Harry How/Getty Images

Nekdanji prvak UFC v dveh kategorijah Conor McGregor je bil v noči iz ponedeljka na torek aretiran, potem ko je razbil telefon enega izmed navijačev v bližini nočnega kluba v Miami Beachu.

Harry How/Getty Images

Po poročanjih medijev iz Floride, je bil irski borec Conor McGregor aretiran zaradi kraje in huliganstva.

McGregor je v ponedeljkovih jutranjih urah zapustil nočno klub ob petih zjutraj. Angleški državljan Ahmed Abdirzak je skušal Irca fotografirati s svojim telefonom, a mu ga je Conor vzel iz roke in ga vzel.

Po poročanju policije je McGregor vzel telefon v vrednosti 1.000 dolarjev in z njim odšel. “McGregor je bil vmešan v manjši spor okoli mobilnega telefona, odzvala se je policija. Conor visoko ceni reakcijo policije in bo z njo sodeloval,” je dejal njegov odvetnik Samuel Rabin.

Objavljena je tudi policijska fotografija priprtega McGregorja, ki ni tujec policiji, saj je pred letom dni bil podobno obravnavan, ko je bil pred turnirjem UFC 223 v New Yorku zopet obtožen napada.