Dallas prekinil zmagoviti niz prvakov

Drugi športi 26. Mar 20219:57 0 komentarjev
Dallas Stars
AP Photo/Michael Ainsworth

Liga NHL je v noči na petek postregla z enajstimi obračuni. Za največje presenečenje večera je poskrbel Dallas, ki je s 4:3 odpravil branilko naslova, Tampo Bay.

Potem ko sta mreži v prvi tretjini mirovali, je v drugem delu padlo kar pet zadetkov. Sprva sta za Tampo Bay zadela Yanni Gourde in Alex Killorn, nato pa so za preobrat Dallasa poskrbeli Miro Heiskanen, Joe Pavelski in Jason Robertson.

V 56. minuti so prvaki izenačili prek Ondreja Palata, zmago pa je domačim 81 sekund pred koncem prinesel Roope Hintz. Dallas je s tem prekinil niz petih zaporednih zmag Tampe, ki ima zdaj na lestvici le še dve točki prednosti pred New York Islanders, ki so po podaljšku v gosteh s 4:3 premagali lanskega polfinalista vzhoda Boston.

Preostale izide sinočnjega pestrega programa najdete spodaj, Ligo NHL pa v živo spremljajte na Sportklubu.