Robert Kristan se vrača v Olimpijo!

Uncategorized 15. Jun 201714:51 > 15:01
Getty Images

Hokejiste HK Olimpije v prihodnji sezoni čaka igranje v mednarodni Alpski ligi, odgovorni pa so že začeli s sestavo ekipe. Ljubljančani so danes poskrbeli za odmevno okrepitev, v vrata Olimpije se namreč vrača dolgoletni reprezentančni vratar Robert Kristan.

Z novico so prve postregle Slovenske novice. Prihodnost HDD Olimpije je sicer še vedno negotova, a v dvorani Tivoli bo v novi sezoni zagotovo igral le en klub. To je HK Olimpija, ki jo v vlogi predsednika vodi nekdanji reprezentant Tomaž Vnuk.

Olimpija naj bi dobila tudi novega sponzorja, ki jim bo skupaj s Hokejsko zvezo Slovenije omogočil normalno poslovanje. V “novi” Olimpiji bo igrali tudi kar nekaj igralcev iz HDD Olimpije, ki so klubske barve “zamenjali” v prestopnem roku.

Glavna okrepitev pa bo zagotovo Robert Kristan, ki v lanski sezoni sicer ni branil in zato manjkal tudi v reprezentanci.

Jeseniški vratar je eden izmed najboljših slovenskih vratarjev v zgodovini, bil pa je tudi del reprezentance, ki je nastopila na zimskih olimpijskih igrah leta 2014 v Sočiju. V svoji karieri je igral tako za jeseniško kot ljubljansko moštvo, nazadnje pa je igral na Češkem.