Jan Muršak se s poškodovano roko seli na Švedsko

KHL

Slovenski hokejski reprezentant in zadnje čase tudi kapetan risov Jan Muršak, ki se je sredi decembra razšel z ruskim Torpedom, se seli na Švedsko, kjer se bo pridružil

Novico pa je na spletni strani objavil tudi Muršakov novi klub Frölunda Indians. Za ta čas tretjo ekipo prve švedske lige bo igral do konca sezone.

Devetindvajsetletni kapetan slovenske hokejske reprezentance Jan Muršak je praznike še preživel v ZDA, v Saginawu blizu Detroita, z ženo in sorodniki. A včeraj je že krenil proti Evropi. Potem ko se je v sredini decembra razšel z ruskim Torpedom, članom razširjene ruske lige KHL, ima novi klub – švedski Frolund iz Goteborga. V naslednjih dneh se bo priključil trenutno tretji ekipi v prvi švedski ligi, kjer bo igral vsaj do konca sezone.