Zmajem ogenj ugasnil že v prvi tretjini

Uncategorized 28. Okt 201621:26 > 21:48
Facebook

Hokejisti Olimpije so v Beljaku doživeli nov poraz. VSV je ljubljansko moštvo odpravil z gladkih 5:1.

Prvič v novi sezoni je zmajem pomagal tudi dolgoletni kapetan Aleš Mušič, a niti to ni preprečilo povprečne predstave ljubljanskega moštva in še petega zaporednega poraza.

Zmagovalec je bil odločen že po prvi tretjini, ko so “orli” povedli s 4:0, nato pa tekmo rutinirano pripeljali do konca. Za klub, kjer si kruh služita tudi Miha Verlič in Jan Urbas so v prvem delu zadeli Brock McBride , Miha Verlič , Valentin Leiler in Dustin Johner.

Druga tretjina se je končala brez zadetkov, v tretji pa so Beljačani vodstvo povišali še prek Samuela Labrecqueja, častni gol za zmaje pa je dal proti koncu Sacha Guimond.

Olimpija, ki je v dvanajstčlanskem tekmovanju s 7 točkami prikovana na dno, bo to nedeljo gostila Salzburg, nato pa se liga EBEL za slabih 14 dni poslavlja, saj bo na sporedu reprezentančni premor.