Justin Bieber treniral z Medveščakom

Uncategorized 11. Nov 201611:27 > 11:32
Martina Cvek

Morda se sliši čudno in kot prvoaprilska šala, a eden izmed največjih glasbenih zvezdnikov na svetu, Justin Bieber, je za eno popoldne postal član zagrebškega Medveščaka.

Martina Cvek

Dobro znano je, da kot pravi Kanadčan, tudi glasbeni superzvezdnik Justin Bieber, rad obuje drsalke in v roke prime hokejsko palico. Bieber je pred dnevi nastopil v Zagrebu, a imel malce čudno željo en dan po koncertom v zagrebški Areni: igrati hokej. Ni skrivnost, da si Bieber vedno želi iti ogledati lokalno hokejsko moštvo, a tokrat je odšel korak dlje. Pri Meveščaku niso oklevali in ga povabili na trening.

Bieber je bil v mlajših letih tudi sam hokejist, veščine pa je obujal in jih pilil s člani medveščakove KHL ekipe, ki ni na turnerji po Rusiji: Samsonom Mahbodom, Ivanom Jankovićem, Matijom Miličićem, Natanom Perkovičem in Janom Smolecom ter člani Medveščakove druge članske postave Nikolom Senzelom, Ivanom Ružićem, Markom Šakićem in Matom Tomljenovićem.

Ivan Janković je po treningu opisal izkušnjo: “Bilo je zelo zanimivo. Prepričan sem, da se Justin Bieber ne pojavi vsak dan v slačilnici hokejskega moštva. Ker grejo najboljši radi z naajboljšimi, smo mu pri Medveščaku ponudili priložnost, da nam razkaže svoj talent. Z nami je oddelal trening, hitro se je vklopil. Simpatičen dečko.”

Organizator Justinovega zagrebškega koncerta je objasnil avanturo zvezdnika: “Justin je velik ljubitelj hokeja in to mu je najljubši način sproščanja in bega od stresa. Na turneje nikoli ne gre brez kompletne opreme za igranje hokeja in ko je odkril, da so hokejisti kluba Medveščak eden izmed simbolov Zagreba, si je zaželel, da se priključi treningu, mi pa smo mu kot organizatoji izpolnili željo in se dogovorili z upravo kluba.”