Alpska liga: Jeseničani so se prebudili prepozno

Uncategorized 23. Nov 201622:46 > 22:54
Facebook

V 17. krogu Alpske hokejske lige so Jeseničani gostovali pri ekipi Asiaga in izgubili z 2:3. Železarji so začeli igrati prepozno.

Getty Image

Železarji so oba zadetka dosegli v zadnji tretjini, za kaj več pa jim je preprosto zmanjkalo časa. Asiago je povedel v 17. minuti prve tretjine, ko je Stevan izkoristil igro z igralcem več.

V drugi tretjini golov ni bilo, zato pa so kar štirje padli v zadnjih dvajsetih minutah. Domači so po dobri minuti prek Sullivana povišali na 2:0, a so se Jeseničani samo štiri minute za tem vrnili v igro, uspešen je bil Rajsar. Italijani so na polovici zadnjega dela igre spet prišli do dveh golov prednosti, poraz Jesenic pa je dobre štiri minute pred koncem omilil Brus.

Jeseničani so s 36-imi točkami na 4. mestu, njihov današnji nasprotnik jih ima 11 manj in je 8.