Mitja Šivic ostaja trener Jesenic tudi v prihodnje

Uncategorized 20. Apr 202015:33 > 15:41
Drago Cvetanovič/hddjesenice.si

Vodstvo kluba HDD SIJ Acroni Jesenice je sporočilo, da je podaljšalo sodelovanje z dosedanjim trenerjem Mitjo Šivicem, ki tako tudi v prihodnje ostaja trener železarjev.

Kljub izrednim dogodkom v zvezi z novim koronavirusom, Jeseničanov ni zaustavila pri sklepanju novih pogodb in načrtovanju ekipe za prihodnjo sezono.

Klub je namreč podaljšal pogodbo z glavnim trenerjem, Mitjo Šivicem, ki je v zadnji sezoni s svojim delom postavil trdne temelje za prihodnost. Fantje so pod njegovim vodstvom pokazali napredek.

Povezano

“V vsakem primeru sem se odločil ostati na Jesenicah, saj tukaj res uživam. V veselje mi je delati s skupino tako dobrih fantov, osebnostno in igralsko. V obeh vrlinah so izjemno napredovali. Večjih težav z njimi nisem imel. Ko je bilo potrebno, so stopili v večje čevlje. Tukaj ostajam, ker bi rad z njimi dokončal zgodbo, poleg tega se mi zdi, da se klub podaja v pravo smer. Okrepili smo se v pisarnah, vse skupaj ima sedaj rep in glavo. Jasno nam je, kaj želimo storiti. Jesenice so še vedno zelo hokejsko okolje, zato je tukaj užitek delati. Ostajam zaradi fantov in zaradi kluba. Odraščal sem na Jesenicah, železarsko mesto je bilo zame vedno nekaj posebnega, ne glede na to, da tukaj nisem zaigral v članski ekipi. Biti trener v tako velikem slovenskem klubu je privilegij. Ponosen sem, da lahko tukaj opravljam svoje delo,” je dejal novi-stari trener železarjev.